KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14808435
nr 1480 8435
Stina Sörman
(1910-1993), Sverige
Marin. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 32x38 cm
Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.
Utrop:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:20:33